Bio-lagoon 25 l

Kód: 070730
Značka: EKOBAK
3 920 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2020

Bio-Lagoon je přípravek, který je složený z přirozených mikroorganizmů, enzymů a je určen k udržení biologické rovnováhy ve vodních nádržích

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určen: k dávkování do vodních nádrží, zahradních jezírek, okrasních akvárií
Použití: vodní nádrže, zahradní nádrže, akvária
Aplikace: uvedený produkt se naaplikuje dle potřeby a objemu nádrže do ošetřované vodní nádrže, uvedený enzymatický produkt se aplikuje v celém profilu vodní nádrže, v zahradních jezírcích nebo akváriích doporučujeme aplikaci na výtlak čerpadla z filtrační jednotky nebo provzdušňovacího systému, kde dojde k nejrychlejšímu vnosu produktu do bio-systému.
Doporučené dávkování:


Účinnost: uvedený prostředek Vám zajistí biologickou rovnováhu vodní nádrže. Zajistí Vám potlačení eutrofizace a následně sníží obsah organických nečistot a sedimentů v nádrži. Tento efekt Vám zajistí redukci řas a sinic, které můžou nežádoucím způsobem narušovat rovnováhu čistícího procesu. Uvedený produkt významným způsobem ovlivňuje koncentraci dusičnanů, fosforečnanů a obsah rozpuštěného kyslíku.
PRODUKT NEPŮSOBÍ NEGATIVNÍM ZPŮSOBEM NA ŽIVOT V NÁDRŽI. NEOHROŽUJE RYBY ANI DALŠÍ OŽIVENÍ V NÁDRŽI !
UPOZORNĚNÍ: Při použití výrobku se nesmí aplikovat dezinfekční prostředky. Přípravek nepůsobí na systémy zarostlé minerálními látkami. Při práci dodržujte základní hygienická pravidla, chraňte oči, chraňte před dětmi!
Balení: 25 ltr

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní jezírka
Hmotnost: 27 kg