Bioclean - Bakterie do žump a septiků 500ml

Kód: 40
Značka: EKOBAK
176 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Bio-Clean: bakterie a enzymy do septiku -  Bioclean je směs přírodních bakteriálních bio-kultur, která při kontaktu s organickými látkami v kanalizaci, žumpě a septiku způsobují jejich odbourávání a tím prodlužují životnost těchto zařízení. Bakterie a enzymy ve výrobku Bioclean odstraňují zápach

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

  • Určen: K dávkování do odpadového potrubí, žump, septiků, zemních filtrů, drenážních systémů, čistíren odpadních vod
  • Použití: Bio-Clean je směs mikroorganismů a enzymů v tekutém stavu. Po nalití mikroorganismů do čištěného objektu dojde vlivem jejich působení k rozkladu ve vodě obsažených organických nečistot (fekálie, tuky a jiné organické složky). Tím je zajištěn bezproblémový odtok z kanalizačního systému. Při použití preparátu v žumpách, septicích a jiných čistírenských zařízeních dochází vlivem biologických pochodů ke zmenšení objemu usazených látek a ke zlepšení jejich oddělování od odpadních vod. Současně vlivem přípravku dochází k odstranění nepříjemného zápachu z ošetřených objektů.
  • Aplikace: Přípravek Bio-Clean se dávkuje vždy přímo do čištěného objektu. /kanalizace, žumpa, setik/ Preparát se dávkuje na noc a během působení mikrorganismů v kanalizaci nepoužíváme dezinfekční prostředky.
  • Doporučené dávkování: Výlevka, dřez, kuchyně - 25 ml/týden, septiky, žumpy, suché WC do 5 m3 - 50 ml/týden
  • Účinnost: Rozrušení organických nečistot /usazenin/ trvá v kanalizaci 2-3 dny. Po této době dojde ke zvýšení průtoku daným odpadem. U silně znečištěného odpadu je nutné počáteční dávku opakovat po 3-4 dnech. U zemních filtrů a jiných systémů trvá čistící proces 2-3 týdny.
  • UPOZORNĚNÍ: Při použití výrobku se nesmí aplikovat dezinfekční prostředky. Přípravek nepůsobí na systémy zarostlé minerálními látkami. Při práci dodržujte základní hygienická pravidla,chraňte oči, chraňte před dětmi!
  • balení : plastové obaly : 500 ml

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bakterie do septiku
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.5 kg