Čistění jezírek Bio-lagoon 500 ml

Kód: 070710
Značka: EKOBAK
176 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Bio-Lagoon: bakterie a enzymy - BioLagoon je přípravek, který je složený z přirozených bakterií a enzymů a je určen k udržení biologické rovnováhy v zahradních jezírkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určen: k dávkování do vodních nádrží, zahradních jezírek, okrasních akvárií
Použití: vodní nádrže, zahradní nádrže, akvária
Aplikace: uvedený produkt se naaplikuje dle potřeby a objemu nádrže do ošetřované vodní nádrže, uvedený enzymatický produkt se aplikuje v celém profilu vodní nádrže, v zahradních jezírcích nebo akváriích doporučujeme aplikaci na výtlak čerpadla z filtrační jednotky nebo provzdušňovacího systému, kde dojde k nejrychlejšímu vnosu produktu do bio-systému.
Doporučené dávkování:

Objem nádrže   do 1 m3   50 ml/týden
                          do 5 m3  500 ml/měsíc
produkt se při aplikaci neředí.


Účinnost: uvedený prostředek Vám zajistí biologickou rovnováhu vodní nádrže. Zajistí Vám potlačení eutrofizace a následně sníží obsah organických nečistot a sedimentů v nádrži. Tento efekt Vám zajistí redukci řas a sinic, které můžou nežádoucím způsobem narušovat rovnováhu čistícího procesu. Uvedený produkt významným způsobem ovlivňuje koncentraci dusičnanů, fosforečnanů a obsah rozpuštěného kyslíku.
PRODUKT NEPŮSOBÍ NEGATIVNÍM ZPŮSOBEM NA ŽIVOT V NÁDRŽI. NEOHROŽUJE RYBY ANI DALŠÍ OŽIVENÍ V NÁDRŽI !
UPOZORNĚNÍ: Při použití výrobku se nesmí aplikovat dezinfekční prostředky. Přípravek nepůsobí na systémy zarostlé minerálními látkami. Při práci dodržujte základní hygienická pravidla, chraňte oči, chraňte před dětmi!
Balení: 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní jezírka
Hmotnost: 0.5 kg