BioClean - Bakterie do žump a septiků 25 l

Kód: 282815
Značka: EKOBAK
4 320 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Bio-Clean: přírodní enzym -  žumpy a septiky bez zápachu a kalu. BioClean směs přírodních bakteriálních bio kultur a enzymů pro zlepšení funkčnostu septiku, žumpy a kanalizace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určen: K dávkování do odpadového potrubí, žump, septiků, zemních filtrů, drenážních systémů, čistíren odpadních vod

Použití: Bio-Clean je směs mikroorganismů a enzymů v tekutém stavu. Po nalití mikroorganismů do čištěného objektu dojde vlivem jejich působení k rozkladu ve vodě obsažených organických nečistot (fekálie, tuky a jiné organické složky). Tím je zajištěn bezproblémový odtok z kanalizačního systému. Při použití preparátu v žumpách, septicích a jiných čistírenských zařízeních dochází vlivem biologických pochodů ke zmenšení objemu usazených látek a ke zlepšení jejich oddělování od odpadních vod. Současně vlivem přípravku dochází k odstranění nepříjemného zápachu z ošetřených objektů.
Aplikace: Přípravek Bio-Clean se dávkuje vždy přímo do čištěného objektu. /kanalizace, žumpa, setik/ Preparát se dávkuje na noc a během působení mikrorganismů v kanalizaci nepoužíváme dezinfekční prostředky.
Doporučené dávkování: Výlevka, dřez, kuchyně - 25 ml/týden, septiky, žumpy, suché WC do 5 m3 - 50 ml/týden
Účinnost: Rozrušení organických nečistot /usazenin/ trvá v kanalizaci 2-3 dny. Po této době dojde ke zvýšení průtoku daným odpadem. U silně znečištěného odpadu je nutné počáteční dávku opakovat po 3-4 dnech. U zemních filtrů a jiných systémů trvá čistící proces 2-3 týdny.
UPOZORNĚNÍ: Při použití výrobku se nesmí aplikovat dezinfekční prostředky. Přípravek nepůsobí na systémy zarostlé minerálními látkami. Při práci dodržujte základní hygienická pravidla,chraňte oči, chraňte před dětmi!
balení : plastové obaly : 25 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Kategorie produktů
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 27 kg