Enzymy na tuky Bio-Degreaser 5l

Kód: 281720
Neohodnoceno
Značka: EKOBAK
1 150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Bio-Degreaser - štěpič tuků - prostředek na bázi bakterií a enzymů určený pro rozkladu tukůekologicky nezávadnou cestou. Použití septiky, žumpy, lapoly, kanalizace, čistírny odpadních vod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bio-Degreaser je určen k odstranění zápachu, k čištění zanesených lapačů tuku a odpadového potrubí, k rozkládání mastných kyselin a štěpení dlouhých řetězců.
Bio-Degreaser chrání čerpací techniku na vstupu do čistíren odpadních vod.
Použití: určen pro potravinářské výrobny, masný průmysl, lapače tuků, domácnosti, čistírny odpadních vod
Účinnost: ke snížení zápachu dojde po několika dnech, k rozrušení organické a tukové vrstvy dojde v silně zaneseném systému po 1-2 týdnech
Bio-Degreaser Vám ušetří za čerpání a odvážení odpadů, poplatky za služby instalatérů, poplatky za vypouštění odpadních vod
Dávkování: Přípravek Bio-Degreaser se dávkuje přímo do odpadního potrubí v jakémkoliv jeho místě před sběračem tuků. / výlevka /. Přípravek aplikujte na noc a po jeho aplikaci nedávkujete chemické přípravky.

 

V případě první aplikace přípravku dávku po dobu jednoho týdne zdvojnásobíme.
Uvedené dávkování je nutno brát jako orientační .Přepočítávací poměr pro zahájení dávkování cca 30ml/m3/den , příklad : odpadní jímka 10 m3 10*30 = 300 ml / den Ideální je poté dávku upravit podle podmínek a charakteru odpadní vody.
balení : plastové obaly : 5 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Bakterie do lapolů - rozklad tuků
Hmotnost: 5 kg