Bakterie do žump Bio-Clean 5l

Kód: 282810
Neohodnoceno
Značka: EKOBAK
1 150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024

Bio-Clean: bio produkt - bakterie a enzymy pro žumpy a septiky, které rozkládají organické látky. BioClean se aplikuje  v kanalizaci, žumpě a septiku. BioClean prodlužuje životnost těchto zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určen: K dávkování do odpadového potrubí, žump, septiků, zemních filtrů, drenážních systémů, čistíren odpadních vod

Použití: Bio-Clean je směs mikroorganismů a enzymů v tekutém stavu. Po nalití mikroorganismů do kanalizace, žumpy, septiky dojde vlivem jejich působení k rozkladu ve vodě obsažených organických nečistot (fekálie, tuky a jiné organické složky). Tím je zajištěn bezproblémový odtok z kanalizačního systému. Při použití preparátu v žumpách, septicích a jiných čistírenských zařízeních dochází vlivem biologických pochodů ke zmenšení objemu usazených látek a ke zlepšení jejich oddělování od odpadních vod. Současně vlivem přípravku dochází k odstranění nepříjemného zápachu z ošetřených objektů.
Aplikace: Přípravek Bio-Clean se dávkuje vždy přímo do čištěného objektu. /kanalizace, žumpa, setik/ Preparát se dávkuje na noc a během působení mikrorganismů v kanalizaci nepoužíváme dezinfekční prostředky.
Doporučené dávkování: Výlevka, dřez, kuchyně - 25 ml/týden, septiky, žumpy, suché WC do 5 m3 - 50 ml/týden
Účinnost: Rozrušení organických nečistot /usazenin/ trvá v kanalizaci 2-3 dny. Po této době dojde ke zvýšení průtoku daným odpadem. U silně znečištěného odpadu je nutné počáteční dávku opakovat po 3-4 dnech. U zemních filtrů a jiných systémů trvá čistící proces 2-3 týdny.
UPOZORNĚNÍ: Při použití výrobku se nesmí aplikovat dezinfekční prostředky. Přípravek nepůsobí na systémy zarostlé minerálními látkami. Při práci dodržujte základní hygienická pravidla,chraňte oči, chraňte před dětmi!
balení: 5 ltr

Doplňkové parametry

Kategorie: Bakterie pro suchá WC a latríny
Hmotnost: 5 kg